ЗОШ І-ІІ ст. села Шепель

Шепельська загальноосвітня школа І – ІІ ст. Ім. Героя Радянського Союзу Єфімова С. Д. побудована у 1971 р. Керівником закладу є Симіцька Світлана Аркадіївна з 1994 р.

Територія школи  - це 2,47 га землі. На території знаходиться їдальня, майстерня, бібліотека, котельня, стадіон (0,80 га). У 2014 році добудовано внутрішній санвузол. З 2004 році – котельня газифікована.

У 2010 році проводилось перекриття даху шкільного приміщення. Фасад школи відремонтовано у 2016 році. В цьому ж році перекрито дах котельні. У 2015 році проведено заміну дерев’яної підлоги у майстерні, бібліотеці .

В школі працює 17 педагогічних працівників, 6 основних техпрацівників, 1 медсестра, 3 сезонних працівники.

Освітній заклад працює над проблемою: «Формування наукового свтогляду та активної життєвої позиції, розвитку індивідуальних здібностей, творчого потенціалу особистості школяра». У школі навчається 125 учнів. Школярі беруть участь в районних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях, займають призові місця. Також учні є постійними учасниками Всеукраїнських конкурсів «Соняшник», «Колосок», «Левеня», «Бобер», «Кенгуру».

За останні 3 роки придбано наочності на 10 тис. грн., нових стендів на суму близько 20 тис. грн.  Закуплено у всі класи партии, дошки, меблеві стінки. Навчальний заклад забезпечений плазмовими телевізорами, частково комп’ютерами , ноутбуками, медіапроектором. Працює інтернет, відкрито веб-сайт сторінку.

Освітній заклад тісно співпрацює з батьками, органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, підприємцями.