ЗОШ І-ІІІ ст. села Забороль

Історія освіти в Заборолі розпочинається у 1970 році зі створення нової школи.

Приміщення школи має 2500 кв.м. та розраховано на 250 посадочних місць. У Заборольській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається 402 учнів, 19 класів-комплектів. Середня наповнюваність класів становить 22-25 учнів. З 1 по 8 класи мають паралелі.

З 2011 року керує школою директор Ірина Михайлівна Приймачук. Свої знання передають учням 40 педагогів:

• 19 – спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії,
  • 4 – мають звання «Вчитель-методист»,
  • 7 – «Старший вчитель»,
  • 5- спеціалістів І категорії,
  • 1 - спеціаліст ІІ категорії ,
  • 15 – спеціалістів,
  • 3 – молодших спеціаліста.

Про високі результати їх праці свідчить те, що школярі є призерами районних, обласних предметних олімпіад, конкурсів художньої самодіяльності та спортивних змагань. Навчальний заклад неодноразово в загальному рейтингу загальноосвітніх шкіл займав І місце.

Учням слугують 12 навчальних кабінетів, спортивний зал, бібліотека, їдальня, навчально-дослідні ділянки, дві майстерні, комп’ютерний клас. Організовано доїзд учнів до навчального закладу шкільним автобусом. Тут також піклуються про безкоштовне гаряче харчування для учнів початкових класів, дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Багато видатних педагогів з того часу створювали велич Заборольської школи.

Для дозвілля учнів створені гуртки. Відтоді школа зазнала якісних та структурних змін. Постійно йде впровадження інноваційних технологій навчання і виховання школярів.