A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
Волинська область, Луцький район

Новини та оголошення

31.05.2018

ЗАХОДИ  ДО  МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ   

№з.п.

 

    Заклад

Час проведення

Назва заходу

1.

Дошкільні навчальні заклади

30.05.-01.06.2018 року

Конкурси малюнків на асфальті «Хай  завжди буде сонце»

2.

ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Одеради

 

10 год.

01.06.2018 року

Конкурси малюнків на асфальті «Щасливе дитинство»

3

ЗОШ І-ІІ ст.

с.Шепель

11год.30 хв. 01.06.2018 року 

Круглий стіл «Я маю право»,

конкурс малюнків на асфальті

4.

ЗОШ І-ІІІ ст.

с.Боголюби

10 год.

Конкурс малюнка на асфальті «Хай буде мир»

5.

ЗОШ І-ІІІ ст.

с.Забороль

10 год.

01.06.2018 року 

Виховні години «Я маю право», спортивні змагання, конкурс малюнків на асфальті

6.

Будинок культури с.Забороль

12 год.

13 год.

01.06.2018 року 

Конкурс малюнка на асфальті , майстер-клас по  виготовленню метеликів з кольорового паперу

7.

Будинок культури с.Забороль

12 год.

31.05.2018 року 

Конкурс малюнка на асфальті, розважальна програма

 

25.05.2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

25 травня школах Заборольської сільської ради пролунав останній в 2018-му навчальному році дзвоник. Для випускників, вчителів  та батьків у школах були  організовані урочисті заходи.

 

                

       

      

17.04.2018                 

ДПА  У ЧЕТВЕРТИХ КЛАСАХ

Державна підсумкова атестація після четвертого класу цього року проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер, а завдання ДПА для дітей укладатимуть самі вчителі. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України «Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти».

Так, при переході до 5-го класу діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики. Попередні роки четвертокласники писали ДПА з трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялися в межах двох різних контрольних робіт.

У листі також наголошується, що школи самостійно визначають терміни проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х і 9-х класів, «останніх дзвоників» та випускних вечорів.

У школах, де діти вивчають чи навчаються мовою національної меншини, за бажанням батьків та педагогічного колективу учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини. Як і раніше, рішення про проведення відповідного ДПА має бути підкріплене рішенням педагогічної ради закладу та письмовими зверненнями батьків.

МОН також підкреслює, що результати ДПА не враховуються під час виставлення річних оцінок з предметів, з яких учень проходив атестацію. Тобто оцінки за ДПА виставляються у табелі учня в окремій колонці і не впливають на оцінки за семестри чи рік.

Завдання з ДПА складають учителі школи на основі затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Після цього завдання має затвердити керівник закладу.

 

 

30.03.2018

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ПЕДАГОГІЧНЕ КРАЄЗНАВСВО ВОЛИНІ"

29 березня 2018 року  у Володимир-Волинську відбулась науково-практична конференція «Педагогічне краєзнавство», приурочена 80 річниці з дня заснування Володимир-Волинського педагогічного коледжу   ім.   А. Ю. Кримського.

В ході конференції працювали секції: «Педагогічне краєзнавство» та «Сучасні освітні технології Волинського краю».

З доповіддю «Краєзнавство – важлива складова сучасної шкільної історичної освіти» виступив начальник гуманітарного відділу, кандидат історичних наук, Олександр Томаченко.

Учасники науково-практичної конференції були єдині у тому, що в ХХІ столітті краєзнавча освіта  набуває статусу престижності. Саме ж  краєзнавство є безцінною скарбницею збереження історичного досвіду багатьох поколінь, всього того найкращого, що витримало випробування часом в сфері матеріальної і духовної культури.

   

   

   

   


 

26.03.2018   

 ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

 

30 березня 2018 року на базі  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Боголюби відбудеться День цивільного захисту.

Захід проводиться за сприяння навчально-методичного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

Запрошуються відповідальні особи з цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти Луцького району.

Початок заходу о 10.00 год.  

 

17.03.2018

Шановні колеги !

        З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, відповідно до Концепції «Нова українська школа» усі вчителі іноземних мов, які навчатимуть учнів 1 класу у 2018-2019  навчальному році,  повинні пройти очне та дистанційне навчання протягом березня-серпня 2018 року.  Для вчителів англійської мови очний курс включатиме 3-5-денний тренінг обсягом  24- 30 годин. Сертифікати про проходження тренінгу від Британської Ради вчителі зможуть отримати лише за умови присутності та активної участі на усіх заняттях. Після проходження очного тренінгу вчителі отримують доступ до он-лайн курсу, розробленого Cambridge University Press, Cambridge Assessment English та Британською Радою в Україні та розміщеному на освітній платформі NUS-English.com.ua . Для проходження очного та дистанційного курсів вимагається належний рівень володіння англійською мовою. Проходження дистанційного курсу для вчителів початкових класів на освітній платформі ed-era вчителями іноземних мов відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 року № 34 є рекомендованим, проте не є обов’язковим. Водночас  проходження вказаного курсу українською мовою полегшить сприйняття матеріалів очно-дистанційного курсу англійською мовою. 

За детальною інформацію звертатись у відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА          (Сікора Н.М. - (0332) 72-80-96).

 

15.03.2018

ВЧИТЕЛЯМ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України інформує щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 н. р.  (лист Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 №1/9-27).

Державна підсумкова атестація з іноземної мови (англійська, або німецька, або іспанська,, або французька) буде проводитись як предмет за вибором.

Для проведення ДПА з іноземної мови у формі ЗНО у предметному тесті використовуються завдання двох рівнів складності: стандарту та профільного.

Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, мають у процесі реєстрації для участі в ЗНО зазначати рівень складності завдань «стандарту» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання частини завдань тесту, яка відповідає рівню стандарту або академічному).

Учні, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні - мають зазначати рівень складності завдань «профільний» (такі учні отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань усього тесту).

Учням, які у 2017, 2018 роках (по 01 червня 2018 p. з англійської мови, по 29 травня 2018 р.- з іспанської, німецької, французької мов) отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту Deutches Sprachdiplom (DSD), Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), Goethe-Zertifikat В1, Goethe- Zertifikat B2 - німецька мова; DELF/DALF - французька мова; IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE – англійська мова; D.E.L.E. - іспанська мова) рівня В1 або вище - y paзi вивчення відповідної мови на рівні стандарту або академічному рівні, рівня В2 або вище - у разі вивчення відповідної мови на рівні стандарту або академічному рівні, рівня В2 або вище – у разі вивчення відповідної мови на профільному рівні, результати зазначених іспитів (за бажанням випускника) зараховуються як результати ДПА і у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови 12 балів.

Учням, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту після реєстрації для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО (у період з 19 березня по 01 квітня 2018 p.) i до 02 квітня 2018 р. не здійснили перереєстрацію, виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови за результатами ЗНО.

Учням, які отримають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту рівня B-1 , В-2 (і вище) у період з 03 квітня до 01 червня 2018 року з англійської мови (до 29 травня - з іспанської, німецької, французької мов) і які проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО, у додаток до атестата про повну загальну середню освіту (за зверненням випускника) виставляється оцінка за ДПА з іноземної мови 12 балів.

 

14.03.2018

ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ 11 КЛАСІВ

19 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Станом на 12 березня 2018 року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 208 499 осіб.

Найбільше зареєстрованих учасників у місті Києві (18 310), Харківській (17 307), Дніпропетровській (16 980), Львівській (15 411), Одеській (12 354) областях.

Звертаємо увагу на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який Ви отримаєте в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік». Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних Ви зможете до 2 квітня 2018 року. 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2018

МАТЕМАТИКА -                                             22 травня

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА -       24 травня

ІСПАНСЬКА МОВА -                                     29 травня

НІМЕЦЬКА МОВА -                                      29 травня

ФРАНЦУЗЬКА МОВА -                                 29 травня

АНГЛІЙСЬКА МОВА -                                  01 червня

БІОЛОГІЯ -                                                      04 червня 

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ -                                      06 червня

ГЕОГРАФІЯ -                                                  08 червня

ФІЗИКА -                                                         11 червня

ХІМІЯ -                                                            13 червня


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь