ЗАХОДИ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

Дата: 21.08.2020 15:13

День Державного Прапора та День Незалежності України

в Заборольській громаді

Запрошуємо взяти участь у заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

23 серпня 2020 року

10.30- молебень «За єдність та волю України», покладання квітів до  памятника борцям за волю України (територія храму Собор Пресвятої Богородиці с. Забороль) та могил учасників АТО (Сергія Помінкевича, Олександра Палюха).

18.00- свято з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України «Імя землі моєї - Україна»  та перегляд фільму під відкритим небом «Крути 1918» (БК с.  Боголюби).

24 серпня 2020 року

10.00- урочистість з нагоди відзначення Дня Незалежності України «Моя Україна - вічна й свята» (біля  памятника односельчанам, борцям за незалежність України в селі Забороль). Покладання квітів до могили учасника АТО  Ігоря Кушніра (кладовище с. Великий Омеляник).

Просимо всіх учасників заходів дотримуватись санітарних та протиепідеміологічних норм.