Судитимуть жительку села Забороль за незаконний продаж алкоголю

Дата: 23.07.2020 18:37

Поліцейським Заборольської ОТГ Анатолієм Парфелюком в селі Забороль був зафіксований факт незаконного продажу алкогольних напоїв, зокрема самогону. Особу яка придбала самогон було притягнуто до відповідальності за ст. 177 КУпАП (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) у вигляді штрафу 85 (вісімдесят пять) гривень. Відносно 59 річної місцевої жительки було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164-16 КУпАП (Зайняття видами господарської діяльності, щодо яких є спеціальна заборона, встановлена законом, за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України), який скеровано на розгляд Луцького міськрайонного суду. За вказане правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від ста до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 до 8500 гривень). Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони були пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах або вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення - тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 34000) гривень.

*Фото ілюстративне