Шановні мешканці громади!

Дата: 12.06.2020 10:54

Шановні мешканці громади!

Звертає Вашу увагу, що Управління поліції охорони у Волинській області має можливість забезпечити присутність на території Вашої громади наряд УПО Волинської області в складі двох озброєних (в тому числі автоматичною зброєю) поліцейських, на службовому автомобілі Управління, які будуть забезпечувати охорону громадського порядку та реагування на адміністративні і кримінальні правопорушення на вулицях Ваших населених пунктів, а також на спрацювання охоронної, тривожної та пожежної сигналізації на об’єктах (будинках, квартирах, офісах, магазинах і т.д.) при підключенні їх на Пульт централізованого спостереження УПО Волинської області.

Вартість даної послуги є договірною та орієнтовно складатиме від 270 гривень за годину роботи наряду.

Об’єднавшись, Ви зможете забезпечити спокій та правопорядок на території Вашої громади.

З повагою,

Керівництво Управління