Одинокі люди похилого віку та громадяни, які потребують допомоги отримали продуктові набори

Дата: 28.05.2020 16:02

У протистоянні з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2, що поширилася на території України, надзвичайно важливим є надання допомоги та підтримки вразливим верствам населення, зокрема, одиноким особам поважного віку та особам з інвалідністю, які в умовах ізоляції неспроможні стовідсотково забезпечити свої потреби.

Компанія "Забіяка" вкотре долучилась до забезпечення соціально незахищених громадян продуктами харчування. Спільно з соціальними робітниками сільської ради були роздані продуктові набори.

Висловлюємо щиру подяку компанії "Забіяка", за таку потужну підтримку тих, хто найбільше цього потребує.