Вітання з нагоди Дня Матері!

Дата: 10.05.2020 10:53

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо вас із чудовим весняним святом – Днем Матері, днем берегині домашнього затишку, ангела, що завжди оберігає нас.

Важко оцінити роль мами у житті кожного із нас зокрема, адже вона не лише дає нам життя, а й допомагає стати на ноги, завжди супроводжує мудрою порадою, її тепле любляче серце зігрває своїх дітей допоки б’ється. Неможливо уявити людину, яка щиріше бажає нам перемог та здійснення заповітних мрій.

Від усього серця бажаємо вам, Наші Берегині, міцного здоров’я, сили духу, життєвої енергії та наснаги. Любові, достатку та здійснення найпотаємніших мрій!

З Днем Матері!!!

З повагою та вдячністю – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, депутатський корпус, виконавчий комітет