Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 15:15

Шановні жителі громади. Дорогі ветерани, воїни, вдови!

У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам завдячуємо свободою та мирним небом.

Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу.

Через десятки років від дня Великої Перемоги народ України знов захищає здобуту свободу та цілісність держави, проявляючи мужність і героїзм, як в роки Другої світової війни.

Висловлюємо свою неосяжну вдячність усім, хто виніс тягар воєнного часу та наближав довгоочікуваний день визволення.

Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою та вдячністю – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, депутатський корпус, виконавчий комітет