Оплата за водопостачання у Заборольській сільській раді під час карантину: деталі

Дата: 17.03.2020 11:22

Через запровадження в Україні карантину. Тимчасово обмежено проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

У Заборольській сільській раді (на період запровадження карантинних заходів) адміністративні послуги також надаватись не будуть. Відтак  надаємо банківські реквізити для оплати за водопостачання (електроенергію). Оплати послугу можна, не виходячи з дому, через електронні банківські додатки.

Обов’язково в призначенні платежу вказувати прізвище, ім’я та по-батькові власника договору.

Одержувач: Заборольська сільська рада

ЄДРПО 04332242

Казначейство України (ЕАП)

р/р UA288201720314291011202020378

КЕКД 25010200

Призначення платежу: за водопостачання (електроенергію), Прізвище, ім’я та по-батькові.

Контактний телефон моб.:  +38 095 805 22 65.