До уваги жителів Заборольської громади!

Дата: 17.03.2020 10:55

Шановні відвідувачі!

У зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів тимчасово обмежено проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Працівниками сільської ради тимчасово (на період запровадження карантинних заходів) адміністративні послуги надаватись не будуть.

Відтак, з 16 березня 2020 року доступ до сільської ради буде обмежений та відбуватиметься лише для працівників установи.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до сільської ради щодо вирішення певних питань, зможуть залишити свої письмові звернення у спеціальній скриньці, розташованій при вході в будівлю, або ж надіслати свій запит на електронну  пошту сільської ради.

Будьте свідомими не піддавайте ризикам себе та своїх рідних!

Реєстрація місця проживання/зняття з реєстрації місця проживання буде проводитись за попереднім узгодженням дати та години за тел.. 0958052265;

Подання документів на усі види державних допомог та житлових субсидій буде проводитись у звичайному режимі (тел. для довідок та попередніх консультацій 0688536275);

Реєстрація народження, смерті проводиться у звичайному режимі, тел.. для довідок 794117;

Звернення громадяни можуть подати в електронному вигляді на електронну адресу: zabborol@gmail.com або лишити в скриньці біля будівлі сільської ради (обов’язково зазначити контактний номер телефону заявника).

Дякуємо за розуміння!