Офіційно: у Заборольській громаді усі навчальні заклади закрили на карантин

Дата: 12.03.2020 09:14

З 12 березня в усіх закладах освіти Заборольської сільської ради для запобігання поширенню коронавірусу запроваджується карантин. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Про це повідомили в гуманітарному відділі громади.

Згідно постанови Уряду,  листа МОН України та інших розпорядчих документів в освітніх закладах Заборольської сільської ради оголошується карантин, що триватиме близько трьох тижнів.

Під час карантину учням забороняється відвідувати заклади освіти, в тому числі гуртки та секції та інші масові заходи.  Окрім цього, діє заборона на проведення, відвідування культурних, спортивних інших масових заходів, громадських місць, де одночасно збирається багато людей.

Шановні жителі громади, звертаємося до вас із прохання, за можливості, обмежити перебування  вас та ваших дітей в громадських місцях та в місцях великого скупчення людей. Будьте уважні та обережні, дотримуйтеся порад лікарів,  ретельно мийте руки, не займайтеся самолікуванням вдома. Бережіть своє здоров‘я та здоров‘я ваших рідних!