Шановні жительки Заборольської громади!

Дата: 06.03.2020 10:31

Щиро вітаємо вас із прийдешнім Міжнародним жіночим днем - 8 березня.

Тисячі жінок та дівчат із нашої громади щодня на рівні з чоловіками виконують важливі завдання, працюючи у різних галузях, на високих та відповідальних посадах. Саме їх досягнення, напрацювання та результати є важливими індикаторами успіху та змін в нашій громаді, в державі.

Шановні наші сильні, незалежні, чарівні жінки і дівчата, від щирого серця бажаємо вам добра, любові, надійної підтримки чоловіків, розуміння, життєвої енергії.  Нехай у вашому домі панують мир і спокій. Нехай близькі серцю люди будуть здоровими і щасливими!

Зі святом! Успіхів і радості у всьому!

З найкращими побажаннями, Заборольський сільський голова - Валерій Боярський, депутатський корпус та члени виконавчого комітету громади.