Зі святом весни, найрідніша...У Заборолі дошкільнята вітали мам та бабусь (фото)

Дата: 05.03.2020 15:40

Напередодні Міжнародного жіночого дня маленькі вихованці  молодшої та старшої груп Заборольського ДНЗ оригінально привітали своїх матусь та бабусь, висловлюючи вдячність за невтомну турботу, любов .

Безпосередня дітвора разом із вихователями  готувалися до свята заздалегідь: вчили віршики, пісеньки, танцювальні номери, робили своїми рученятами святкові листівки,  щоб таким чином привітати дорогих мам і бабусь з чудовим жіночим святом.

І свято, дійсно, вдалося. Бо протягом усього виступу щасливі батьки не приховували гордості, усмішок,  не випускали з рук гаджети, щоб зберегти одні із перших виступів своїх чад. Не приховували мами, які полишали усі свої справи, щоб прийти на свято, й сліз радості, коли отримали різнокольорові листівки, які зробили своїми руками їх діти. Ось так зворушливо та щиро пройшло свято у Заборолі.