Школярі із Заборольської громади здобули нагороди у районному конкурсі читців поезії Т. Г. Шевченка

Дата: 28.02.2020 16:28

Нещодавно у Чарукові відбувся районний конкурс читців поезії Тараса Шевченка. Відтак, учні із Заборольської громади, які брали участь у творчому поєдинку, що присвячений геніальному поетові, письменнику, художнику, привезли нагороди.

Учениця 8 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів " Ліцей с. Одеради" Богута Аліна зайняла lll місце. Про це повідомили у навчальному закладі.

Учень 4-го класу Григорій Панасюк з Боголюбського ЗЗСО  також посів ІІІ місце у районному конкурсі читців поезії Т.Г.Шевченка. Приємною новиною у Мережі в шкільній групі поділилася директорка навчального закладу Олена Довгальова.

Ми також вітаємо юних учасників конкурсу та бажаємо їм нових перемог та досягнень.