Повідомили, які дороги у Заборольській громаді відремонтують за кошти з державної субвенції у 2020 році

Дата: 21.02.2020 14:49

Відповідне розпорядження голови Волинської ОДА №85 від 19 лютого опубліковано на сайті Волинської ОДА. Цим документом затвердили перелік доріг, які фінансуватимуть за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам.

Мова йде, про будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Відтак, у Заборольській громаді за кошти державної  субвенції проведуть капітальний ремонт 3 кілометрів дороги Луцьк – Тарасове (23,195 мільйона гривень), капітальний ремонт проїжджої частини вулиці Лісова у селі Забороль від будинку №69 до будинку №121 (1 мільйон гривень).