У навчальних закладах Заборольської громади вшанували Героїв Небесної Сотні (фото)

Дата: 20.02.2020 16:01

В Україні 20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні українське суспільство вшановує та згадує подвиг українців, які захищаючи ідеали демократії, відстоювали європейське майбутнє України під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року).

ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей села Забороль».

В освітньому закладі відбулося чимало заходів, зокрема, у 8-Б класі  провели інформаційний захід «Герої не вмирають». Про це інформує сайт навчального закладу.

Учні читали вірші присвячені загиблим Героям Небесної Сотні, та переглядали тематичні  відеофрагменти.

ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Боголюбський ліцей».

У Боголюбах педагоги провели виховну годину "День Героїв Небесної Сотні"для учнів 6-Б класу. У навчально закладі зазначили, що метою заходів було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість.

Варто відзначити, що у кожному старостинському окрузі громади відбулися  різноманітні заходи в пам’ять про загиблих учасників Революції Гідності.