Команда «АСК Забороль» повернулася з міжнародного турніру, що проходив у Бресті (фото)

Дата: 19.02.2020 14:42

Нещодавно юні гравці АСК Забороль (U-10) повернулися з міжнародного турніру, якій проходив в м. Брест (Білорусь).  Участь у міжнародних змаганнях брали 20 команд - з України, Білорусі, Молдови, Польщі. Про це у Мережі повідомив тренер команди Дмитро Трефіловській.

«Гравці та тренери здобули досвід міжнародних змагань. Ігри проходили в футбольному манежі нового покоління. Також відвідали музей залізниці та Брестську крепость. Дякуємо всім, хто долучився до організації цієї поїздки - президенту АСК ЗАБОРОЛЬ Міщуку Валерію Борисовичу, батькам наших діток та всім небайдужим до нашої команди»,- зазначив тренер команди.