З 2020 року діти з інвалідністю можуть отримати безоплатну реабілітацію: деталі

Дата: 17.02.2020 12:18

З цього року діти з інвалідністю всіх нозологій мають право на забезпечення реабілітаційними заходами у реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я у відповідності до індивідуальної програми реабілітації.

Міністерством соціальної політики України було внесено зміни до постанови Кабміну №309 від 27.03.2019року, згідно якої порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю був розширений.

Більше деталей жителі Заборольської громади зможуть отримати в управлінні соціального захисту населення Луцької РДА, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 53, каб 108 або за телефоном 728-122.