У Заборольській ОТГ відкрилася перша аптека (фото)

Дата: 11.02.2020 10:18

10 лютого у Заборольській об’єднаній територіальній громаді, з’явилась  аптека.  Аптечний кіоск розташований у приміщенні Заборольської амбулаторії.

Для жителів громади відкриття аптеки – це знакова подія, яку всі давно чекали.

– Раніше, щоб придбати ліки, люди змушені були їздити до міста. Місцеві жителі дуже часто казали, що хочуть, аби в громаді була аптека, - розповідає голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський.- І от завдяки співпраці з «Волиньфарм» у Заборолі вже працює такий важливий заклад. Дуже добре, що нам вдалося реалізувати потрібний для громади задум.

– В нашій аптеці на сьогодні є широкий вибір медпрепаратів для лікування, косметичні засоби та інші речі , – розповідає провізор із десятирічним стажем роботи Віта. –   Ціни на препарати не відрізняються від цін у місті. Розрахуватися за ліки можна готівкою, через банківський термінал.

Перші відвідувачі задоволені, бо кажуть, що аптеку в селі чекали вже давно.

-Дуже добре, що в нас відкрили аптеку. Це – соціальний проект, дуже потрібний людям,- каже Віталій житель села Забороль.-

Отож, першу аптеку у нашій громаді – відкрито! Вона вже працює у селі Забороль на базі діючої амбулаторії за адресою вул. Володимирська 31а і в ній вже можна купувати ліки.