Оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Заборольської сільської ради

Дата: 30.01.2020 15:09

Згідно з рішенням виконавчого комітету Заборольської сільської ради№19 від 30.01.2020р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Заборольської сільської ради .Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1.Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Заборольської сільської ради, 45623, Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34А

2.Підстава для проведення конкурсу: Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Заборольської сільської ради № 19 від 30.01.2020р. «Про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів»

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 45623, Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34А, каб. 9.

Дата: 03.03.2020р.Час: 11 год. 00 хв.Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Якубовська Марія Іванівна, тел. 0992437839.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) наявність матеріально-технічної бази, в тому числі:

- встановлення впродовж одного місяця з моменту укладення договору за власні кошти на всіх контейнерних майданчиках, що знаходяться на визначеній території євроконтейнерів з кришками для збору побутового сміття, в т.ч. для роздільного збору;

- утримання та ремонт за власні кошти контейнерних майданчиків на визначеній території;

- проведення періодичної заміни контейнерів, їх поточного ремонту, миття, дератизації та інших заходів передбачених санітарними нормами;

- надання усім абонентам, які мешкають у приватному секторі спеціальних індивідуальних контейнерів або інших засобів збору відходів, проведення їх ремонту та заміни;

2) вартість надання послуг для населення не повинна перевищувати:

- для населення – 15 грн. на одну особу в місяць.

- для бюджетних установ – 173.25 грн./м.куб

- для інших споживачів –  189.75 грн./м.куб

3) досвід роботи з надання послуг із вивезення побутових відходів не менше одного року;

4) наявність працівників відповідної кваліфікації.

5) Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:послуги надають у межах Заборольської сільської ради (села  Боголюби, Богушівка, Тарасове, Забороль, Великий Омеляник, Антонівка, Олександрівка, Всеволодівка, Одеради, Городок, Сьомаки, Шепель, Заболотці, Охотин).- площа 130,96 км.кв

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

-  Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою.

- Місце подання конкурсних пропозицій: 45623, Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34А, каб. 9.

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - до 10 год. 00 хв. 28.02.2020 року.

6. Способи і місце отримання конкурсної документації.

1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.

2) Місце отримання конкурсної документації:

- відділ земельних ресурсів та з питань благоустрою, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури сільської ради (45623, Волинська область, Луцький район, село Забороль, вул. Володимирська, 34А, каб. 2, тел.: 79-41-17);

- сайт Заборольської сільської ради (розділ «Архів рішень», вид документа «Рішення виконавчого комітету», рішення виконавчого комітету Заборольської сільської ради № 19 від 30.01.2020р. «Про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів»).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)