Цифрові технології в школі: заборольські педагоги переймали новий досвід у колег з Боратинської ОТГ (фото)

Дата: 03.02.2020 14:26

У школі села Боратин відбулося засідання методичного об’єднання вчителів біології та географії з Боратинської та Заборольської ОТГ.  Цьогоріч вчителі зібралися, щоб поділитися своїми новаторськими ідеями та обговорити нові напрямки освіти.

На засіданні освітяни показали колегам застосування цифрових технологій у навчальних закладах. Зокрема,  презентували інтерактивні панелі та поділитися досвідом їх використання на уроках біології та географі, а ще - розповіли про можливості дистанційного навчання – методику навчання в інтерактивному режимі.

Варто зазначити, що такі зустрічі педагогів вже стали доброю традицією, минулого року делегація з Боратинської громади відвідала методичне засідання у Заборольській ОТГ.