Щасливе дитинство: до тарасівських дошкільнят завітала казка (фото)

Дата: 31.01.2020 12:37

У дошкільному закладі  малеча дивилася виставу «Пригоди ведмедика». В закладі заявили, що намагаються прищепити дошкільнятам любов до мистецтва через ось таке знайомство з ляльковим театром. Адже для цього у закладі мають усі необхідні умови.

Та й діти дуже люблять дивитися вистави лялькового театру. Він їм близький, зрозумілий, доступний. Дошкільнята  бачать знайомі і улюблені ляльки: ведмедика, зайчика, собачку, які ожили, почали рухатися, заговорили, стали ще привабливішим і цікавішим. Бо саме в цьому віці корисно показати дітям приклади дружби, доброти, правдивості, працелюбності, правил етичної поведінки, здорового способу життя, та інше.