Турнір від Святого Миколая: у Великому Омелянику змагалися юні легкоатлети громади (фото)

Дата: 17.12.2019 12:04

Нещодавно у приміщенні спортивної школи, відбулися святкові змагання серед учнів навчальних закладів Заборольської ОТГ,  до Дня Святого Миколая. З прийдешніми новорічно-різдвяними святами дітвору юних спортсменів нашої громади привітали та побажали нових перемог начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко, директор спортивної школи Віктор Калюх, тренери та інші присутні.

Діти змагалися  у різних вікових категоріях та в різних спортивних естафетах.

Усі учасники змагань того дня отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Варто зазначити, що спорт є важливим напрямком у Заборольській громаді.