Шановні жителі Заборольської громади!

Дата: 28.12.2019 09:44

Прийміть найщиріші привітання з нагоди прийдешніх свят Нового року та Різдва Христового! Від щирого серця бажаємо вам миру, міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя!

Нехай новорічно-різдзвяні свята наповнять серце радістю, нехай яскраві вогні подарують добру надію! Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

З найкращими побажаннями – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одедерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.