Привітання до Дня працівників сільського господарства

Дата: 17.11.2019 13:14

Шановні аграрії!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей час припадає професійне свято аграріїв.

З нагоди свята  щиро вітаємо – хліборобів,  механізаторів, переробників сільгосппродукції, управлінців галузі із Заборольської ОТГ зі святом. Бажаємо всім успіхів у праці, енергії, здоров'я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого врожаю.

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад депутатський корпус, виконавчий комітет громади.