A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

У Заборольській громаді відзначили День захисника України (фото)

Дата: 15.10.2019 13:07
Кількість переглядів: 475

В переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та 77-мої річниці створення Української повстанської армії, у Заборольській сільській раді вшанували борців за незалежність України.

У суботу 12 жовтня, у будинку культури села Сьомаки відбувся святковий концерт, де місцеві аматори сцени привітали своїх Захисників.

 

 

 

У неділю 13 жовтня, у Боголюбах відбулися загальні урочистості. Де вже за чудовою традицією, на сцені будинку культури виступили артисти з кожного куточка Заборольської громади.

У залі, ніде яблуку впасти,  серед присутніх керівництво громади, учасники антитерористичної операції, ветерани військової служби, громада села та усі, хто того дня прийшов, аби подякувати за мирне небо нашим Захисникам.

У своєму виступі очільник Заборольської громади Валерій Боярський відзначив єдність та небайдужість українського народу, пригадавши як на початку Антитеростичної операції на Сході України, місцеві жителі у Заборолі допомагали військовим автоколонам, що зупинялися, коли техніка виходила з ладу. Люди несли харчі та надавали іншу допомогу. «Саме в цьому і є непереможна сила українців», - підсумував  сільський голова.

Варто відзначити, що бюджету громади були виділені кошти для наших ветеранів з нагоди свята.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора