Відбулася Відкрита першість з легкої атлетики Заборольської ОТГ (фото)

Дата: 10.10.2019 15:05

Осінь чудова пора року для школярів, щоб позмагатися  на свіжому повітрі. Вчора на стадіоні у селі Забороль відбулися спортивні змагання, що організували у КП «Дитячо-юнацька спортивна школа Заборольської сільської ради».

Перед стартом юних спорсменів привітали та побажали  чесних перемог і змагань начальник гуманітарного відділу Заборольської сільської ради Олександр Томаченко, директор Заборольської  спортивної школи Віктор Калюх, директор Заборольської ЗОШ Ірина Приймачук.

Діти змагалися в чудовій атмосфері спорту і запалу.  На спортивний захід приїхали учні з сіл Боголюби, Сьомаки, Шепель, Забороль та Боратин.

Усі учасники боролися в особистому заліку, аби отримати  найкращі результати. Щоб перемогти дівчата та хлопці бігали, стрибали у довжину, метали м’яч та брали  участь в інших спортивних вправах.

Загалом, того дня, 72 спортивні відзнаки знайшли своїх переможців. Проте змагання - це не тільки перемога, це - здоровий спосіб життя та гарно проведений час.