У Заборолі привітали педагогів, вихователів та бібліотекарів із професійними святами. (ФОТО)

Дата: 04.10.2019 13:15

3 жовтня в приміщенні Заборольської ЗОШ відбулися урочистості з нагоди  Дня працівників освіти, а ще – Дня працівників бібліотек та Всеукраїнського дня дошкілля.

З професійними святами бібліотекарів, вихователів та педагогів Заборольської ОТГ привітали секретар Заборольської сільської ради Олена Стефанська,  начальник гуманітарного відділу громади Олександр Томаченко, директор СВК «Урожай» Евгеній Кулай та місцевий священнослужитель отець Віталій.

У виступах лунало багато теплих слів подяки в адресу вихователів, бібліотекарів, вчителів а ще - життєвих спогадів про школу і людей, які навчили мудрості. Особливі вітання звучали для ветеранів освітянської ниви.

Кращих педагогів громади нагороджено відзнаками.

Чудовим подарунком для присутніх став святковий концерт від учнів усіх навчальних закладів, що функціонують в нашій громаді .