A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Вітаємо найстарших жителів нашої громади!

Дата: 01.10.2019 11:54
Кількість переглядів: 366

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

В нашій громаді обслуговується 9 одиноких престарілих громадян їм 2 працівники сільської ради надають соціальні послуги – допомога вдома,  2 особи (за кошти сільської ради) перебувають в стаціонарному відділенні для постійного проживання Луцького територіального центру надання соціальних послуг.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей– це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, мирного неба над головою.

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, відділ соціального захисту та надання соціальних послуг, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора