A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Привітання з нагоди Дня усиновлення

Дата: 30.09.2019 10:34
Кількість переглядів: 161

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо обділених долею дітей: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що, волею долі, у них відібрало життя.

Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це дуже важливий, усвідомлений крок у житті людини. Прояв гуманізму, а також реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

На території нашої громади проживають під опікою та піклуванням 24 дітей та 7 осіб з їх числа, створено та функціонує 4 прийомних сім’ї , в яких виховується 4 дітей обділених материнським теплом та батьківською турботою.

Але ми повинні думати також і про тих дітей, які ще чекають на родину, котра стане для них рідною. Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення. Надіємось що ще найдуться сім’ї небайдужі до дитячої долі та візьмуть дитину у свою родину де назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, працівників служб у справах дітей, робота яких безпосередньо пов’язана з долею таких дітей, з святом добра і надії. Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваші домівки, хай ростуть здоровими і успішними Ваші діти.

З повагою, служба у справах дітей та сім’ї Заборольської сільської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора