Шановні працівники бібліотек Заборольської громади!

Дата: 30.09.2019 10:31

Щиросердечно вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Це свято символізує повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

З давніх часів бібліотеки називають храмами книги, острівцями духовності, збиральнями історичної і культурної спадщини.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до знань є бібліотекарі. Адже саме ви, відкриваєте нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості!

Висловлюємо вам вдячність за багатогранну, благородну діяльність. Бажаємо вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів та звершень.

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, начальник гуманітарного відділу  Олександр Томаченко, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.