Шановні працівники дошкільної освіти Заборольської громади

Дата: 27.09.2019 09:42

Прийміть найщиріші привітання з нагоди прийдешнього Всеукраїнського дня дошкілля.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну працю, любов і турботу, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Від мудрості   керівника    дошкільного  закладу ,  педагогічної  майстерності, турботливості,  уваги, розуміння   вихователів та  їх  помічників , допомоги  батьків  та місцевої влади залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної  дитини, яка виховується у закладі.

Нехай кожен ваш день наповнюється новою радістю та перемогою.Міцного  вам  здоров’я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, начальник гуманітарного відділу  Олександр Томаченко, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.