Безкоштовні ознайомчі поїздки на молочні ферми

Дата: 24.09.2019 11:11

Компанія "УкрМілкІнвест" і кластер "Натуральне молоко" - холдингова компанія, що спеціалізується в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва, допомагає створювати сімейні ферми від 10 до 50 голів корів, частково компенсує кошти на будівництво ферми, на обладнання, а також придбання ВРХ.

Впродовж вересня-жовтня компанія організовує безкоштовні ознайомчі поїздки на молочні ферми Рівненської області. Поїздки відбудуться 27 вересня, 4 жовтня, 10 жовтня, 18 жовтня, 29 жовтня.Виїзд з м.Луцьк, у випадку формування групи 6-6 осіб.

Просимо повідомити відповідального працівника за тел. 0956430243, якщо Вас зацікавила дана інформація.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)