У Заборолі відзначили День народження місцевої амбулаторії (ФОТО)

Дата: 28.08.2019 10:43

Нещодавно у нашій громаді відбулася приємна та святкова подія – 15-річчя з нагоди відкриття у Заборолі сільської амбулаторії.

Подія - знакова та вагома, що  зібрала дружній колектив установи, керівництво ОТГ, друзів та знайомих, місцевих жителів.

Сьогодні в установі працює молодий та професійний колектив медиків, які слідкують за здоров’ям  багатьох пацієнтів.

З найкращими словами привітань та побажань звернувся до присутніх голова Заборольської ОТГ Валерій Боярський, який відзначив, що з місцевого бюджету  й надалі виділятимуть кошти, щоб створити комфорні умови для медиків та пацієнтів.

Про те як будувалася амбулаторія 15 років тому пригадав директор СВК «Урожай» Євгеній Кулай, який у своєму виступі відзначив важливість медичного закладу для громади.

Привітала колег із святом та вручила подарунок головна лікарка Луцького районного центру первинної медико – санітарної допомоги Оксана Чертюк.

Варто зазначити, що того дня для працівників Заборольської амбулаторії лунало чимало щирих та гарних привітань, а ще - подарунків.

Від імені усього колективу приймала привітання та висловила щиру вдячність завідувачка амбулаторії Діна Котюк.