Про призов громадян 1992-2001 років народження на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 року

Дата: 16.09.2019 15:59

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 30.01.2019 року № 22/2019 та з метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу необхідно:
1. З’явитись на призовну дільницю Луцького об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу усім громадянам 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1992 - 1999 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
2. Усім громадянам, які підлягають призову на строкову військову службу, прибути на призовну дільницю за адресою: м. Луцьк, вул. Стефаника, 3а, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути у Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат до 10 жовтня 2019 р., та мати при собі документи, які посвідчують особу.
3. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Луцька та Луцького району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
4. Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчально-виховних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.
5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)