До уваги пільговиків!

Дата: 04.09.2019 16:54

До уваги пільговиків!

З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги.

Пільги надаватимуться у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.

Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.

Пільговикам надано також право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) не пізніше 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги .