Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді Заборольської сільської ради Луцького району Волинської області

Дата: 30.08.2019 15:00

про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна,

що належить територіальній громаді Заборольської сільської ради

Луцького району Волинської області

Назва обєкта оренди, його місцезнаходження та вартість: частина нежитлового приміщення загальною площею 15.3 кв.м, розташована на другому поверсі нежитлового приміщення за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Великий Омеляник, вул. Володимирська, 106 б.

Балансоутримувач майна: Гуманітарний відділ Заборольської сільської ради Луцького району Волинської області.

Орган управління майном: Заборольська сільська рада.

Мета використання орендованого об’єкта – послуги пов’язані із забезпеченням освітнього процесу, обслуговування учасників освітнього процесу.

Строк оренди об’єкту до п’яти років.

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади Заборольської сільської ради, на яке подано оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються Заборольською сільською радою з 8:30 до 17:30 години (перерва з 13:00 до 13:45 години) за адресою: с.Забороль, вул. Володимирська, 34а каб. №1.

Кінцевий термін прийняття заяв – 13 вересня 2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади Заборольської сільської ради, на яку подано оголошення про намір передати майно в оренду, сільська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у Заборольській сільськй раді за адресою: с. Забороль, вул. Володимирська, 34 А, каб № 4 телефон 794117, +380958052265.