29 серпня - День пам’яті загиблих захисників України

Дата: 29.08.2019 12:38

Сьогодні ми вперше вшановуємо пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Сьогодні ми  згадуємо усіх Герої, які не повернулися з Іловайська.

Ми пам’ятаємо наших односельчан загиблих Героїв – Олександра Палюха, Віктора Шулуху, Сергія Шостака, Сергія Помінкевича, Ігора Кушніра. Пам’ять про них завжди буде у наших серцях!

Вклонімося кожному, хто виступив проти загарбників. І всім тим, хто віддав своє життя, хто зараз захищає нас від ворогів на Сході України.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.