З днем народження, Україно!

Дата: 24.08.2019 09:21

Шановні жителі Заборольської громади!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо, дорогі землякам, вам, вашим рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

З повагою, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, депутатський корпус та виконавчий комітет громади.