Коригування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Забороль» на території Заборольської об’єднаної територіальної громади

Дата: 01.08.2019 15:36

Відповідно до підпункту 2 пункту «А» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.2006 року «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» розглянувши клопотання директора комунального підприємства «Забороль», виконавчий комітет сільської ради прийняв рішення.

Встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів в розмірі 173,25 за 1 м.куб., що становить таку місячну плату: для населення 15,00 (на кожну проживаючузареєстровану особу); для бюджетних установ: дитячі садочки 5,05 (за кожне місце), школи 1,04 (за кожного учня), адміністративні та громадські установи та організації 4,62 ( за робоче місце); та для інших організацій та споживачів: продовольчі магазини 4,75 (за 1 м.кв.), кафе 11,07 (за одне посадочне місце).

Ознайомитися із рішенням та розрахунками можна на сайті громади, в розділі Архів Рішень.