A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

На Волині перейматимуть польський досвід розвитку агротуристичних послуг

Дата: 30.07.2019 08:49
Кількість переглядів: 325

На Волині перейматимуть польський досвід розвитку агротуристичних послуг

 

В липні поточного року в області розпочалась реалізація проекту «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області».

 

Проект впроваджує ВОГО «Фонд місцевого розвитку» (Україна) та Фундація Європейська Академія Самоврядування (Польща) за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках фінансування Міністерства закордонних справ РП (“Польська допомога”) та підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Проект триватиме до 15 грудня 2019 року.

 

Проект націлений на передачу польського досвіду активізації краєзнавчо-туристичного потенціалу та підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні. Учасники проекту візьмуть участь в ознайомчих візитах до Люблінського воєводства з метою перейняття досвіду щодо створення туристичних маршрутів, локацій, презентації своєї продукції, тренінгах щодо формування бренду та маркетингової стратегії, започаткування власної справи та способів розвитку зеленого туризму.

 

Основною метою проекту є підвищення ефективності малих господарств Волинської області, впровадження яких не передбачає значних інвестицій або може бути впроваджено шляхом самофінансування.

 

В рамках проекту передбачені такі заходи:

 

  • підвищення професійного рівня відібраної цільової групи проекту через проведення 8-ми одноденних спеціалізованих навчань за участі експертів-практиків з Польщі та України;

 

  • проведення ознайомчої 3-денної поїздки до Польщі (Люблінське та Підкарпатське воєводства) для 35 осіб цільової групи проекту;

 

  • представлення кращих прикладів місцевого туризму на Ярмарку громад в Луцьку, в якому візьмуть участь представники ОТГ, партнери/учасники попередніх проектів, агрогосподарств, народних промислів, закладів громадського харчування тощо);

 

  • інформування та популяризація пропозицій агротуризму Волині на території Рівненської та Тернопільської областей.

 

Щоб долучитися до проекту, потрібно до 1 серпня 2019 року включно заповнити гугл-форму:

На основі отриманих від Вас відповідей, експерти на конкурсній основі відберуть 2 (дві) громади, для буде розроблено туристичний маршрут, та учасників проекту.

Контактні особи:

Керівник проекту: Ельвіра Яцута, +38 095 031 32 80, elvirayatsuta@gmail.com

Координатор заходів: Катерина Бодня, +38 068 307 65 65,

ekaterina.lutsk@gmail.com

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора