На Волині перейматимуть польський досвід розвитку агротуристичних послуг

Дата: 30.07.2019 08:49

На Волині перейматимуть польський досвід розвитку агротуристичних послуг

В липні поточного року в області розпочалась реалізація проекту «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області».

Проект впроваджує ВОГО «Фонд місцевого розвитку» (Україна) та Фундація Європейська Академія Самоврядування (Польща) за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку в рамках фінансування Міністерства закордонних справ РП (“Польська допомога”) та підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Проект триватиме до 15 грудня 2019 року.

Проект націлений на передачу польського досвіду активізації краєзнавчо-туристичного потенціалу та підтримки реформи місцевого самоврядування в Україні. Учасники проекту візьмуть участь в ознайомчих візитах до Люблінського воєводства з метою перейняття досвіду щодо створення туристичних маршрутів, локацій, презентації своєї продукції, тренінгах щодо формування бренду та маркетингової стратегії, започаткування власної справи та способів розвитку зеленого туризму.

Основною метою проекту є підвищення ефективності малих господарств Волинської області, впровадження яких не передбачає значних інвестицій або може бути впроваджено шляхом самофінансування.

В рамках проекту передбачені такі заходи:

• підвищення професійного рівня відібраної цільової групи проекту через проведення 8-ми одноденних спеціалізованих навчань за участі експертів-практиків з Польщі та України;

• проведення ознайомчої 3-денної поїздки до Польщі (Люблінське та Підкарпатське воєводства) для 35 осіб цільової групи проекту;

• представлення кращих прикладів місцевого туризму на Ярмарку громад в Луцьку, в якому візьмуть участь представники ОТГ, партнери/учасники попередніх проектів, агрогосподарств, народних промислів, закладів громадського харчування тощо);

• інформування та популяризація пропозицій агротуризму Волині на території Рівненської та Тернопільської областей.

Щоб долучитися до проекту, потрібно до 1 серпня 2019 року включно заповнити гугл-форму:

На основі отриманих від Вас відповідей, експерти на конкурсній основі відберуть 2 (дві) громади, для буде розроблено туристичний маршрут, та учасників проекту.

Контактні особи:

Керівник проекту: Ельвіра Яцута, +38 095 031 32 80, elvirayatsuta@gmail.com

Координатор заходів: Катерина Бодня, +38 068 307 65 65,

ekaterina.lutsk@gmail.com

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)