Як і де будуть відпочивати діти із Заборольської громади?

Дата: 24.07.2019 09:27

Літо - прекрасна та чудова пора для дітей, які живуть в населених пунктах  Заборольської громади. Бо це - час канікул та омріяного відпочинку.  Поки  в гуманітарному відділі Заборольської сільської ради проштамповують  69 путівок до дитячого табору «Світанок», поки батьки збирають усі необхідні документи, щоб відправити своїх дітей на відпочинок, а самі школярі вже пакують валізи та готуються до майбутньої поїздки, яка триватиме 14 днів.

Відтак, за повідомленням гуманітарного відділу громади, на придбання 69 путівок для оздоровлення дітей пільгової категорії із Заборольської сільської ради витратили 272 тис. гривень. З них – 94 тис. - кошти освітньої субвенції, 178  тис. гривень– кошти виділені з бюджету громади.  Вартість однієї путівки становить 3, 920 гривень.