Відбулися зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг: деталі

Дата: 22.07.2019 12:19

На виконання листа Міністерства  соціальної політики  України , з метою підготовки до реалізації з 01 жовтня 2019 року Порядку  надання пільг  на оплату  житлово-комунальних послуг  у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 Заборольська сільська рада просить громадян до 01 вересня 2019 року звернутися у відділ соціального захисту, щоб надати контакти осіб, які користуються відповідним пільгами.

За додатковою інформацією можна звернутися до відповідального працівника Заборольської сільської ради  (1 поверх, кабінет №5) Також деталі можна дізнатися за тел.0688536275 або 0958052265.