До уваги керівників підприємств та організацій!

Дата: 15.07.2019 16:55

Останнім часом почастішали випадки завідомо неправдивих повідомлень про підготовку вибухів на територіях та у приміщеннях різних установ, що у свою чергу несе загрозу безпеці громадян, призводить до поширення паніки серед населення, підриває авторитет органів державної влади та впливає на стан громадської безпеки.

Під час обстеження приміщень об'єктів відносно яких надійшли повідомлення про замінування, працівниками поліції був виявлений неналежний стан умов укріплення деяких приміщень. В більшості, відзначиласьвідсутність фізичної охорони та рамок металодетекторів, неналежний стан пропускного режиму та ведення облікувідвідувачів, відсутність автоматизованих систем зовнішнього та внутрішнього відео нагляду.

Таким чином Заборольська сільська рада рекомендує керівникам підприємст та організацій вжити запобіжних заходів та посилити охорону на об'єктах.