ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ДЮСШ

Дата: 10.07.2019 15:31

Увага конкурс!

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», пункту 3 статті 21 Закону України «Про позашкільну освіту»,  Положення про конкурс на посаду керівника закладу позашкільної освіти Заборольської сільської ради, затвердженого наказом  начальника гуманітарного  відділу Заборольської  сільської ради від  09 липня 2019 року  № 94 та в зв’язку з наявністю вакантної посади директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» оголошується  конкурс на заміщення  посади:

Директора  комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа». Місцезнаходження закладу: вул. Володимирська, 106 б, с. Великий  Омеляник, Луцького  району, Волинської області.

Оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу позашкільної освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 15.07.2019 року по 02.08.2019р. включно до конкурсної комісії за адресою: с.Забороль, вулиця Володимирська, 34а, перший поверх, кабінет гуманітарного відділу такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС);
  • автобіографію;
  • дві фотокартки 3х4 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копії паспорта та ідентифікаційного коду;
  • копію трудової книжки;
  • медичну довідку;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • перспективний план розвитку навчального закладу на один рік і п’ять років. Перспективний план розвитку навчального закладу на 5 років не подається особами, передпенсійного та пенсійного віку (передпенсійний вік в розумінні цього Порядку є вік особи за 2 роки до досягнення нею пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»);
  • копію атестаційного листа про успішне проходження атестації керівних кадрів у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти (не подається особами, які не проходили атестацію).

Кандидат також може подати іншу інформацію на власний розсуд.

Особа пред’являє оригінали документів, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Етапи проведення конкурсу:

1. подання претендентамим документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам та письмового зобов’язання успішно пройти атестацію керівних кадрів позашкільних закладів у порядку, встановлених МОН України (для тих, хто неатестований);
  2. вивчення конкурсною комісією поданих документів;
  3. перевірка  претендентів на знання законодавства та його професійних компетентностей;
  4. вивчення конкурсною комісією мотиваційного листа і перспективного плану розвитку навчального закладу на один і п’ять років та проведенні претендентом відкритої публічної презентації;

Контактні особи, які надають додаткову інформацію:Томаченко Олександр Володимирович, тел.0992281585, Прохоренко Тамара Петрівна, тел. 0954723403.

Скачати наказ, положення, склад кокурсної комісії, питання на кокурс та інші важливі додатки можна Тут.