Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді Заборольської сільської ради Луцького району Волинської області

Дата: 08.07.2019 10:07

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження та вартість: частина нежитлового приміщення загальною площею 9 кв.м, розташована на першому поверсі нежитлового приміщення  за адресою: Волинська область, Луцький район, с. Антонівка,  вул. Центральна, 56А.

Балансоутримувач майна: Заборольська сільська рада Луцького району Волинської області.

Орган управління майном: Заборольська сільська рада.

Мета використання орендованого об’єкта – розміщення комутаційного боксу для надання оптоволоконного Інтернету мешканцям.

Строк оренди об’єкту до п’яти років. Об’єкт оренди може бути передано в оренду для здійснення іншого виду діяльності.

Заяви щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади Заборольської сільської ради, на яке подано оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються Заборольською сільською  радою з 8-30 до 17-30 години (перерва з 13-00 до 13-45 години) за адресою:  с. Забороль, вул. Володимирська, 34А, каб.№1.

Кінцевий термін прийняття заяв –  05 серпня  2019 року.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкту комунальної власності територіальної громади Заборольської сільської ради, на яку подано оголошення про намір передати майно в оренду, сільська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді.

Додаткову інформацію можна отримати у Заборольській сільській раді за адресою: с. Забороль, вул. Володимирська, 34А, каб. № 6, 13, телефон 794117.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)