У ЛУЦЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ БАГАТОБОРСТВ

Дата: 05.07.2019 09:35

06-07 липня 2019 року в Луцьку відбудеться Командний чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств. Спортсмени з восьми найсильніших європейських команд боротимуться за перемогу у Суперлізі.

Змагання розпочнуться 6 липня о 10.00 і триватимуть до 20.10 на стадіоні "Авангард". Церемонія відкриття Командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств відбудеться о 16.30.

7 липня змагання будуть відбуватись з 9.30 до 20.10. Урочиста церемонія нагородження переможців Чемпіонату відбудеться о 20.30.

Представники Луцької міської ради запрошують усіх бажаючих долучитись до цього заходу у якості глядачів. Адже це чудова можливість побачити спортсменів світового рівня майстерності та спостерігати за їх виступами.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)