Шановні медичні працівники Заборольської громади!

Дата: 14.06.2019 13:31

З нагоди вашого професійного свята Дня медичного працівника, щиро вітаємо всіх медиків Заборольської ОТГ — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я!

На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна — вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже в ваших руках найцінніший дар людини — її здоров’я й життя.

За Вашу вірність високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки — глибока вдячність! Спасибі Вам про турботу за здоров’я жителів нашої громади.

З повагою – Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник голови Заборольської об’єднаної територіальної громади Марія Якубовська, в.о. старости Одерадівського старостинського округу Анатолій Ковальчук, в. о. старости Шепельського старостинського округу Леся Новосад, депутатський корпус, виконавчий комітет громади.