Повідомили, банківські реквізити для фізичних осіб, щоб сплатити земельний податок у Заборольській ОТГ

Дата: 23.05.2019 13:39

Шановні платники податків!

Нагадуємо вам про сплату земельного податку.  Граничний строк сплати 29.08.2019 року

Внести кошти можна на рахунок: УК у Луцькому р-ні ОТГ Забороль /18010700   р/р 33219813003508 в Казначействі України МФО 899998, код ЄДРПОУ 38009654.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: 18010700  Земельний податок з фізичних осіб  прізвище, ім?’я, по-батькові власника земельної ділянки та ідентифікаційний код.

УВАГА!!!!! Для вірного зачислення земельного податку та уникнення нарахування штрафних санкцій та пені обов’язково вказуйте в призначенні платежу прізвище, ім’я, по-батькові власника земельної ділянки та ідентифікаційний код.